Чоловіком 20-річної дівчини виявився гей

Детектор брехні 9

Микола Сковітін зважився на випробування правдою для того, щоб розповісти про те, що не в силах більше приховувати. На даний момент у нього своя сім’я. Півроку тому він зіграв весілля разом з Анною, з якою вони знайомі зі шкільної лави. На перший погляд, це звичайний шлюб, однак, незабаром з’ясовується, що першої шлюбної ночі у молодих так і не було.

Від такої правди здивувалися всі присутні у знімальному залі. Але, Микола почав виправдовуватися, що він чекає підходящий момент, щоб в першу шлюбну ніч у нього з дружиною все було ідеально. Щоб ця ніч запам’яталася їм на все життя!

Читайте також: Син зненавидів прийомну матір, дізнавшись, що він усиновлений

Між тим, якщо Колі таке очікування не в тягар, то Анна, яка до цих пір незаймана, з нетерпінням чекає любовної близькості.

Але у такого стомлюючого очікування є інша, більш вагома причина. На відміну від Анни, Микола вже давно не незайманий. І свою невинність він втратив з чоловіком. І навіть заробляв гроші оральним сексом з представниками своєї статі.

Незважаючи на це, геєм він себе не вважає, схиляючись до того, що він бисексуален, і поруч з Ганною готовий змінитися. Ось тільки що ж йому заважає це зробити вже півроку? Шукайте відповідь на ці питання в ВІДЕО: