Агресія вітчима підштовхнула підлітка до алкоголізму

Детектор брехні 9

Для 50-річної Наталії Акаєвої з Херсона, «Детектор брехні» – це останній шанс бути почутою найріднішими людьми. Відчай і постійний розбрат в колі сім’ї привели жінку в крісло правди.

Вже багато років Наталя змушена жити між двома вогнями. Ні на день не припиняється багаторічна війна між чоловіком Леонідом та сином Вячеславом. Леонід нерідко дорікає хлопця в зайвою тарілкою їжі, кажучи, що він об’їдає його. Сам Леонід не заперечуэ цих конфліктів, і зізнається, що іноді навіть виганяв пасинка на вулицю, а слів, якими обзивав Вячеслава і не згадає всіх. Найцікавіше, що жоден з чоловіків так і не може точно назвати причину ворожнечі й донині.

Постійні сварки і лайка призвели до того, що вже у віці 14 років В’ячеслав почав тікати з дому, красти гроші і вживати алкоголь. Мати пробачала синові таку поведінку, оскільки сама і дозволяла чоловікові ображати його, боячись втратити чоловіка. Але і Вячеслав вміло користувався маминою добротою і з радістю приймав допомогу від неї. Таким чином, більшу частину витрат сина Наталя тягне на собі, виплачуючи його кредити і вирішуючи його проблеми.

Щира сповідь люблячої матері і дружини. Чи зможуть примиритися ворогуючі чоловік і син, після того, як побачити сльози Наталії? Дізнаєтесь, подивившись ВІДЕО: