Чоловік Світлани Москаленко вигнав знімальну групу з дому

Детектор брехні 9

46-річна Світлана Москаленко з селища Димерка, Київської області, свою участь у «Детекторі брехні» вважала єдиною можливістю довести чоловікові-ревнивцеві свою вірність. Як змінилося її життя після сповіді?

Як не дивно, але на момент зйомок унікального проекту «Життя після сповіді» Світлана все ще жила з чоловіком-тираном, який не просто раніше ревнував жінку до кожного чоловіка що проходив повз, а й доводив свою правоту кулаками, напиваючись до нестями. Однак, як зізналася сама героїня, після участі у «Детекторі брехні» її чоловіка наче підмінили: «Саша сказав: «Я дізнався, що останні 20 років ти не зраджуєш і, що Олег мій син. Я щасливий!» Я настільки заспокоїлася. Ми з Сашком стали ближче. У мене шикарна сім’я!»

«Після проекту я вважаю себе дуже винуватим. Моя дружина – богиня!» – каявся чоловік.

Світлана до останнього намагалася продемонструвати злагоду в їхній родині, але журналісти проекту випадково стали свідками того, що змусило засумніватися в щирості сказаних раніше слів.

Що сталося? А також – чи звертався Олександр до лікаря, щоб з’ясувати причину своїх галюцинацій, через які він постійно підозрює свою дружину в зв’язках з коханцями? За що Олександра побили напередодні зйомок? І чому чоловік Світлани Москаленко вигнав знімальну групу з дому?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ унікальний проект «Детектор брехні. Життя після сповіді»: